Львівська політехніка прийме наймасштабніші інженерні змагання у Європі European BEST Engineering Competition

14 листопада 2017, 16:23
За матеріалами «Львівської газети»

З 27 листопада до 1 грудня 2017 року у Львові відбуватиметься EBEC Challenge Lviv – локальний етап змагань EBEC (European BEST Engineering Competition) – наймасштабніших інженерних змагань у Європі. Прийматиме змагання Національний університет «Львівська політехніка».

– Змагатимуться команди у двох категоріях. Case Study – команді дають теоретичне завдання, і вона має знайти шляхи його розв’язання. Team Design – це створення механізму для розв’язання якоїсь проблеми, – розповідає Дмитро Чалий, відповідальний за проведення Case Study.

Суть змагань полягає у тому, що команди якнайшвидше повинні знайти рішення певного інженерного завдання. Наприклад, минулого року на Сase Study студенти мали розв’язати проблему з вивезенням сміття з Грибовицького сміттєзвалища. А на Team Design створювали розумний будинок. Організатори кажуть, завдання нескладні, але вони стимулюють студентів працювати в команді і мислити нестандартно.

– EBEC – це місце, де молоді амбітні інженери можуть проявити себе і втілити свої інноваційні ідеї на практиці. Вони можуть створити якийсь новий пристрій, розвинути своє логічне мислення і познайомитись із майбутніми роботодавцями. Компанії часом подають свої проблеми, і вже за тим, як їх розв’язуватимуть студенти, можуть знайти своїх майбутніх працівників, – пояснює Василина Марків.

Локальний етап змагань Львівська політехніка прийматиме вже вдесяте. Минулого року взяти участь у змаганнях у Львові зголосилось 30 команд. Львівська команда перемогла і на локальному, і на національному етапах, а також брала участь на міжнародному етапі змагань, який відбувався у Чехії. Цього року міжнародного етапу змагань не буде, натомість національний етап прийматиме Львів, у квітні 2018 року.

Зареєструватись для участі у ЕВЕС можна до 17 листопада.