Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Львівські політехніки подали кілька десятків проектів для участі у Форумі стартапів «Інноваційна весна»

25 квітня 2017, 10:58
За матеріалами сайту Львівської міської ради

21 квітня 2017 року в Ратуші відбувся брифінг щодо Форуму стартапів «Інноваційна весна».

«Інноваційна весна» – це форум, покликаний перетворити наукові ідеї в технологічно базовані стартапи, які дадуть змогу створити нові робочі місця та призведуть до інноваційного прориву економіки міста.

– Про проект почали говорити ще в лютому. Ми оголосили конкурс відбору технічних інноваційних проектів, нам подали кілька десятків проектів з Львівської політехніки. Це були проекти з галузей фізики, хімії, біології… Ми провели з ними серію семінарів, проаналізували їхню інноваційність – зробили цю роботу міжнародні експерти, яких ми долучили до проекту. Ми побачили проблему, що наші науковці не готові говорити про комерційні речі, бізнес-плани, оцінку інвестицій тощо. Тому наш інноваційний марафон триватиме довго – форум відбудеться 23 травня, а згодом плануємо зробити «другий раунд», – розповіла начальник управління інвестицій та проектів ЛМР Ольга Сивак.

Як повідомили в управлінні інвестицій, відбір пропозицій відбуватиметься в таких категоріях:

  • енергоефективність;
  • будівництво доріг;
  • культурний менеджмент;
  • поводження з твердими побутовими відходами;
  • відкриті дані;
  • ліфтове господарство;
  • діловий туризм.

Надсилати пропозиції стартапів можна у довільному форматі на електронну адресу invest@city-adm.lviv.ua, контактна особа – Юстина Лукович.

Прийом заявок триватиме до 20 травня. Відбір стартапів пройде 21 травня, а найкращі проекти винагородять та представлятимуть 23 травня під час Форуму стартапів «Інноваційна весна».