Вступ 2018: рейтингові списки

МІОК готується до презентації в містах України виставки «Світовий Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра»

13 жовтня 2017, 15:46
МІОК Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» розпочинає Всеукраїнську просвітницьку акцію – презентацію в містах України мультимедійної виставки «Світовий Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра», створеної МІОКом у співпраці з СКУ з нагоди 50-ліття Світового Конґресу Українців.

Старт проекту відбудеться 17 жовтня 2017 року з 12:00 у приміщенні Верховної Ради України, після чого виставка «помандрує» до Полтави, Дніпра, Запоріжжя, а також інших міст України, Канади та Європи.

Метою виставки є поширення знань про Світовий Конґрес Українців та популяризація діяльності СКУ серед широкого кола громадськості в Україні та світі. Організатори прагнуть ознайомити українців з різних регіонів нашої держави з роботою найавторитетнішої української організації у світі та долучити молодь і різні середовища громадськості до поширення інформації про історію та діяльність Світового Конґресу Українців, а також до участі у просвітницьких проектах, спрямованих на співпрацю зі світовим українством.

У матеріалах виставки висвітлено історію та діяльність Світового Конґресу Вільних Українців (1967–1993 рр.) та Світового Конґресу Українців (1993–2017 рр.), представлено найвагоміші проекти СКУ, подано біографії відомих діячів СКУ та української діаспори, унікальні архівні документи, історичні фотографії та відеофільми.

Графік презентацій