Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Не закінчити, а продовжувати вчитися: випускники ІІМТ, ІАПО та ІХХТ отримали дипломи

10 березня 2017, 08:51
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

Такі настанови отримали магістри та спеціалісти Інституту інженерної механіки і транспорту під час отримання дипломів та з нагоди завершення навчання в університеті. У перші весняні дні документи про вищу освіту також отримали випускники Інституту адміністрування та післядипломної освіти й Інституту хімії та хімічних технологій.

Випускники ІІМТ – це магістри та спеціалісти роботомеханічних систем та комплексів, прикладного матеріалознавства, технології машинобудування, обладнання переробних і харчових виробництв, організації і регулювання дорожнього руху, організації перевезень і управління на транспорті, автомобілів та автомобільного господарства, машини і технологій пакування, обладнання електронної промисловості. З 201 випускника 34 отримали дипломи з відзнакою. Директор інституту Олексій Ланець побажав учорашнім студентам знайти цікаву й добре оплачувану роботу, аби ці дипломи знадобилися.

Серед 155 випускників ІХХТ – 41 диплом із відзнакою. Це спеціалісти і магістри хімічних технологій неорганічних речовин, органічних продуктів, переробки пластмас, біотехнології, бродильного виробництва, фармації тощо.

В ІАПО випустили 180 управлінців фінансово-економічною безпекою, управлінців проектами й адміністративних менеджерів. 35 випускників отримали дипломи з відзнакою. Завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Назар Подольчак, говорячи про часи змін, наголосив, що ми живемо в чудовий час, коли зміни приносять позитиви, лише треба знайти і відчути їх, вдосконалюватися і не зраджувати своїм принципам. Навіть те, що працедавець шукає доброго працівника, а не навпаки, для випускників сьогодення є чудовим шансом.