Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Неформат у навчанні – неформат і в прощанні: п’ятикурсники кафедри СКІД креативно провели останнє заняття

19 червня 2017, 08:56
Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»

«Упродовж п’яти років ми вас слухали, а тепер ви слухайте нас», – такими словами розпочали свою останню пару п’ятикурсники кафедри СКІД ІГСН спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і спеціалізації «Консолідована інформація». Насамкінець навчання студенти вирішили нагородити кожного свого викладача за особливості, які встигли підмітити за час спілкування на парах.

Тож, окрім загальної подяки всім викладачам – за те, що навчили, за життєву мудрість, якою ділилися, старання, підтримку, терпіння, індивідуальні грамоти отримав кожен. Хтось – за готовність завжди прийти на допомогу, за захопливі лекції, хтось – за вміння мотивувати – «усе своїми руцями», за вміння прищепити любов до прекрасного через урізноманітнення лекцій поезією, а також за гартування терпіння – коли гарантовано реферат «за першим разом не здаси». Були й інші цікаві номінації – «телефони на стіл і всім по сто», «краща фізична форма», «королева історій про найкращого внука», «пояснення зі швидкістю світла». А наймолодша кафедральна викладачка отримала звання «загублена», бо так непросто було її відрізнити від самих студентів. Ну й, звичайно, за креативність, творчість і захоплення макро-фотографією номінація – «макро-вуса».

– Дуже вдалий формат останньої пари. Заміть того, щоб сумувати – ми радіємо. У вашому житті буде ще багато занять, навчання. Тішуся, що в нас п’ять років пройшло у взаєморозумінні. Бажаю, щоб ваше доросле життя було легке, веселе, переповнене наснагою до розвитку, – такими побажаннями завершив останню пару завідувач кафедри СКІД Андрій Пелещишин.