Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Поділилися досвідом: науковці ІБІД взяли участь у Мостовій конференції компанії «Сіка Україна»

14 квітня 2017, 11:52
Катерина Гречин, тижневик «Аудиторія»

Компанія «Сіка Україна» провела 5–8 квітня свою чергову Мостову конференцію. Пленарне засідання першого дня роботи конференції відбулося у візитівці Львівської політехніки – актовій залі головного корпусу. У роботі конференції взяли участь основні проектанти й підрядники України та Польщі, які ремонтують і реконструюють мости, а також науковці Інституту будівництва та інженерії довкілля Політехніки.

Організатор конференції – компанія «Сіка Україна» – швейцарська «дочка» міжнародного концерну «Сіка», провідного світового виробника матеріалів будівельної хімії та матеріалів для промисловості, який має 160 промислових об’єктів у 84 країнах світу. До складу компанії входять виробничі підприємства, наукові лабораторії, центри технічної підтримки та торгові представництва. Маючи багаторічний досвід у розв’язанні різних складних завдань і широкий асортимент матеріалів, компанія пропонує комплексні рішення і системи практично для всіх будівельних об’єктів у різних частинах світу. В Україні компанія «Сіка» працює від 2004 року.

Під час пленарного засідання її учасники поділилися своїми новими досягненнями в розробці матеріалів для ремонту реконструкцій і будівництва мостів. Провідні проектувальники й підрядники ознайомилися також із сучасними матеріалами та технологіями, які використовує компанія в цій галузі.

Три наступні дні роботи конференції були практичні: її учасники ознайомилися з новими й відремонтованими мостами Львівської області та Польщі (яка має понад 100 мостів і шляхопроводів), відремонтованих і побудованих на основі будівельних матеріалів компанії. Упродовж цих днів вони побували на близько 40 мостах і шляхопроводах.

– Наші співробітники працюють у Львівській політехніці, а компанія вже багато років співпрацює з кафедрою мостів та будівельної механіки Інституту будівництва та інженерії довкілля, зокрема з професором Віктором Квашею, який першим випробовував наші матеріали для ремонту й підсилення мостів в Україні, – говорить технічний директор «Сіка Україна», доцент Харківського національного університету будівництва та архітектури Анатолій Сінякін. – Ми свого часу спонсорували реконструкцію залізобетонного арочного містка професора Тульє (його зробили підрядники з нашого матеріалу). Тепер, як жартують колеги, «Сіка» буде вічно обслуговувати його, пильнуючи за добрим технічним станом містка. Крім цього, Львівська політехніка – найстарший університет, який займається мостовими об’єктами в Україні, тому нам цікаво і приємно побувати в цих стінах і зробити на згадку спільну світлину на містку Тульє.