Термін подання тез доповідей на ІХ конференцію «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі» продовжено

3 листопада 2017, 14:08
Організаційний комітет ICT-2017

З 21 до 23 листопада 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» буде проведено ІХ Науково-практичну конференцію «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі» (ICT-2017).

Метою конференції є поширення теоретичного і практичного досвіду застосування інтерактивних, комп’ютерних та інфокомунікаційних технологій, розвиток актуальних напрямів інформатизації, обміну досвідом в галузі інформатизації з іншими вищими навчальними закладами, опублікування результатів наукових досліджень з інформатизації вищих навчальних закладів.

Термін подання тез доповідей продовжено до 13 листопада 2017 року. Доповіді можна буде здійснювати дистанційно в режимі онлайн. Учасників, які планують онлайн-доповіді, організатори просять зголоситися для надання доступу.

Учасники ICT-2017 будуть рекомендовані до участі у XIV Міжнародній конференції «Сучасні проблеми радіоелектроніки, телекомунікацій та комп’ютерної інженерії» (TCSET-2018), яка індексується у Scopus (з 2002 року) і Web of Science (з 2016 року).

Докладніше про ІХ конференцію «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»