Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

У Львівській політехніці презентували проект щодо запровадження електронного студентського квитка

20 квітня 2017, 13:18
За матеріалами сайту Львівської міської ради

19 квітня у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася прес-конференція щодо запровадження електронного студентського квитка.

– Інформатизація входить у сферу нашої діяльності. Маємо електронне віртуальне навчальне середовище Львівської політехніки, де студенти мають можливість користуватися електронними засобами навчання, перевіряти свої знання. Є електронна бібліотека Університету. Одним із кроків інформатизації Університету є якраз створення електронного мобільного студентського квитка. Через цей квиток студент матиме змогу отримувати розклад, консультації до іспиту, доступ до електронних засобів навчання, опитування й анкетування і так далі. Клієнтами квитка будуть близько 23 тисяч студентів денної та заочної форми навчання. Думаю, проект буде успішним та буде поширеним на інші навчальні заклади України, – розповів проректор Національного університету «Львівська політехніка» Дмитро Федасюк.

Як повідомили ініціатори, квитки будуть безкоштовними для кожного студента Львівської політехніки. Щодо наповнення розробники наголошують – це може бути і читацький квиток, і гуртожиток, різноманітні голосування – перелік функціоналу електронного мобільного квитка є дуже широким.

– Це проект, що надзвичайно важливий для всього студентського середовища. Маю надію, що він буде запроваджений серед всіх вищих навчальних закладів Львова. Саме до цього конкурсу в Студентській раді Львова створена робоча група, і ми будемо спільно працювати над додатковими функціями. Коли будемо мати доступ до бази даних, віртуальний кабінет, бачити рух наших коштів, наші стипендії, витрати на поїздки в одній програмі мобільного застосунка – це неабияк спростить студентське життя, – наголосив голова студентської ради міста Львова Руслан Сагановський.

Проект здійснюють за підтримки Tech StartUp School Львівської політехніки, Львівської міської ради та «Приватбанку».

– Приємно зазначити, що вища освіта крокує в інноваційному часі. Розвиток ІТ – один з пріоритетів розвитку міста, що динамічно проникає у різні галузі. Перед тим – у культуру та економіку, зараз ми спостерігаємо проникнення в освіту. Щиро дякую, що Львівська політехніка виступила ініціатором запровадження мобільного електронного студентського квитка. Адже це дозволить студентам офіційно використовувати усі надбання технологічного прогресу. Це нововведення зменшить час та зробить процес навчання динамічним, комфортним та результативнішим, – заявила директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

– Львівська політехніка є найтехнологічнішим вишем України. Пишаємося тим, що нам надали такий майданчик, де можна розвивати інформаційні технології. Зможемо надати нашим студентам дуже функціональний і гарний сервіс. Всі студенти мають смартфони – це колосальний ресурс, що дозволяє здійснювати комунікацію. Завдяки нашій платформі ми розробили студентський квиток, який дасть і доступ до пільгового проїзду, і функції комунікації всередині університету, доступ до корпоративної бібліотеки, до інститутської бібліотеки, до індивідуального розкладу студенту. Це все буде можливо, коли студентський квиток буде у смартфоні нашого студента. Будемо розвиватися далі та завершимо проект успішно, – зазначив заступник керівника західного регіонального управління ПАТ «Приватбанк» Володимир Фальчук.