У Львівській політехніці презентували ще одну інноваційну локацію міста – Tech StartUp School

19 травня 2017, 15:21
За матеріалами сайту Львівської міської ради

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася презентація нової інноваційної локації міста – Tech StartUp School. Вона створена з метою допомогти новаторам під керівництвом бізнес-тренерів та менторів пройти шлях від ідеї стартапу до побудови бізнес-моделі, пошуку інвестицій та комерціалізації інноваційного проекту.

На зустрічі присутнім про особливості Tech StartUp School, переваги школи на ринку Львова, стратегію та перспективи розвитку розповідали Назар Подольчак (керівник Tech StartUp School), Наталя Чухрай (проректор з наукової роботи Львівської політехніки), Тетяна Лебідь (менеджер проектів Tech StartUp School), Людмила Гелетій (представник команди-переможця конкурсу на розробку «Мобільного застосунка застосунка «Clickers»).

– Місія Tech StartUp School полягає у створенні комфортного інноваційного середовища для продукування та реалізації креативних ідей та успішних стартапів, – зазначив керівник Tech StartUp School Назар Подольчак.

До викладання та наставництва у Tech StartUp School залучають провідних українських та іноземних фахівців, які мають успішний досвід реалізації стартапів у різних сферах. Уже зараз відбувається реєстрація на навчання у школі, яке є безкоштовним для студентів Львівської політехніки.

– Ми маємо достатні потужності для здійснення таких задумів від стадії мрії до власного бізнесу. Ми співпрацюємо із великими підприємствами, перспективними стартапами, а також фахівцями своїх галузей з одного боку, і активним студентством – з іншого, – зауважила Тетяна Лебідь.

Суттєвою перевагою та важливим аспектом для гармонійного розвитку StartUp-школи є розробка власного краудфандингового майданчика, що має як забезпечити вихід молодим стартаперам на ринок України, так і надати доступ до світових інвестицій.

Зручна локація в центрі міста, величезне приміщення (понад 1000 м²), яке облаштовують за найкращими зразками сучасної техніки, створюють комфортні умови для навчання та роботи. На території діятиме коворкінг, лабораторії із виробничими можливостями для виготовлення комерційних зразків та прототипів. Також передбачено місце для дозвілля молоді та кафетерій.

– Разом зі своїми партнерами пропонуємо спробувати власні сили у конкурсах на розробку цікавих продуктів для потужних гравців ринку. Очікувана сума інвестицій – понад 10 млн. грн., – зазначив Назар Подольчак.

Одним із перших продуктів, створених на базі Tech StartUp School, є мобільний застосунок «Clickers».

– Використання розробленого нашою командою мобільного застосунка дасть змогу покращити взаємодію аудиторії з лектором, надає змогу зрозуміти зацікавленість аудиторії, доступність матеріалу, рівень сприйняття тощо, – прокоментували свою ідею переможці конкурсу на розробку мобільного застосунка ««Clickers».

– Запрошуємо до співпраці всіх охочих навчатися та навчати, охочих реалізувати свої ідеї, інвесторів. Впевнені, що Tech StartUp School зовсім скоро стане місцем зосередження талановитої молоді та провідних спеціалістів різних галузей, співпраця яких буде взаємовигідною для всієї громади Львова та України загалом, – зазначила під час презентації проректор Львівської політехніки Наталя Чухрай.

Довідка

«Clickers» – це система реагування студентів на викладений матеріал. Фактично, система «Clickers» надає миттєвий зворотній зв’язок від студента до викладача, дає змогу адаптувати лекції до потреб молоді.