В Університеті презентували монографію про творчість художника і сценографа Євгена Лисика

14 квітня 2017, 10:37
Кафедра ДАС Львівської політехніки

4 квітня в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася презентація монографії «Творчість Є.М. Лисика в часі, просторі, сценографії та архітектурі», авторами якої є В. Проскуряков, З. Климко та О. Зінченко.

Автори планували вихід монографії у 2016 році, до ювілейної річниці від дня народження Євгена Микитовича, але у зв’язку з різними обставинами саму презентацію перенесли.

Дійство відбувалось у головному корпусі Львівської Політехніки, де були присутні працівники Львівського театру опери і балету, серед яких – учні Євгена Лисика, відомі художники, представники Університету і Видавництва Львівської Політехніки, дирекція Інституту архітектури, викладачі кафедри дизайну архітектурного середовища, студенти й гості презентації з Львова, Австрії, Польщі.

Видання присвячене унікальній особистості, художникові і сценографу. На сцені Львівської опери досі йдуть вистави, які оформив Євген Микитович, а стараннями театральних архітекторів, насамперед професора Віктора Проскурякова, пам'ять про Лисика зберігається у виставках, презентаціях, книжках.