Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Вчора студенти – сьогодні колеги: випускники ІТРЕ та ІЕПТ одержали дипломи магістрів і спеціалістів

22 лютого 2017, 16:48
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

Дипломи магістрів та спеціалістів отримали випускники Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола, а також Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки.

В ІЕПТ ступінь магістра здобули 34 випускники спеціальностей «екологічний контроль та аудит», «екологія та охорона навколишнього середовища» та «менеджмент природоохоронної діяльності». Серед них є шість дипломів із відзнакою (чотири отримали екологічні контролери й аудитори, два – екологи). Ступінь спеціаліста за фахом «екологія та охорона навколишнього середовища» надано десяти випускникам.

Присутніх привітав проректор Політехніки Олег Давидчак, директор інституту професор Олександр Мороз, завідувачі кафедр. Знайти своє місце на ринку праці, реалізувати власні проекти, задуми. Такі побажання висловив проректор Олег Давидчак і принагідно запросив учорашніх студентів до асоціації випускників. Завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування професор Мирослав Мальований наголосив на важливості професії, яку здобули випускники інституту, назвавши її надзвичайно шанованою, адже екологи охороняють життя довкілля так само, як лікар охороняє життя людини.

В ІТРЕ вручили 69 дипломів магістрів, із них – 16 з відзнакою, 83 дипломи спеціалістів (3 з відзнакою) випускникам денної форми. Випускники-заочники отримали 19 дипломів (14 спеціалістів і 5 магістрів). Студенти ІТРЕ взяли участь у конкурсі магістерських робіт із фундаментальних і прикладних досліджень та розробок на здобуття премії ім. Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка. Заснував і фундує премію – доктор Технічного університету Дрездена Гуннар Суханек для підтримки талановитої студентської молоді, що здобуває фах у галузі телекомунікацій, радіо- та електронної техніки. За висновками конкурсної комісії, яку очолює доктор Суханек, цього року премію отримав випускник магістратури Василь Греб.

Багато цьогорічних випускників інституту займалися спортивною, громадською роботою, брали участь у студентських наукових заходах. Серед них – чимало призерів олімпіад, іменних стипендіатів. Десятеро випускників за результатами навчання рекомендовані до вступу в аспірантуру.

Гостями урочистостей стали випускники радіотехнічного факультету – ректор Політехніки Юрій Бобало і перший проректор Володимир Павлиш. Саме вони вручили дипломи випускникам.