Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Викладачі та студенти Технічного університету Палермо відвідали Інститут архітектури Львівської політехніки

29 березня 2017, 13:53
Кафедра ДАС Львівської політехніки

Викладачі та студенти Технічного університету Палермо були гостями кафедри дизайну архітектурного середовища Національного університету «Львівська політехніка». Незважаючи на холодну львівську погоду, господарям вдалось провести всі заплановані заходи, включно з ознайомленням гостей з архітектурою Львівщини, культурою українського театру та міськими пейзажами.

Офіційна частина відбувалась у робочому форматі презентації-ознайомлення з науково-педагогічною діяльністю в Технічному університеті Палермо та роботою кафедри дизайну архітектурного середовища у Львівській політехніці. Італійці були приємно здивовані високим рівнем прийому та різноманітними векторами співпраці у науково-пошуковій, навчально-педагогічній діяльності архітектурних шкіл, а також у культурних підвалинах нібито зовсім різних частин Європи.

Все це дало поштовх до підписання міжуніверситетської угоди про співпрацю. Є ідеї у подальшому організувати спільні воркшопи українських та італійських студентів, спільні підготовчі й ознайомчі екскурсії з архітектурою, природою, культурою України та Італії.