Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Визначено переможців Конкурсу на розробку мобільного застосунка «Клікерс» від Tech StartUp School

28 квітня 2017, 13:13
Tech StartUp School

Завершено Конкурс на розробку мобільного застосунка «Клікерс» від Tech StartUp School Львівської політехніки. У підсумку напруженої боротьби до фіналу пройшли три команди. А презентація готових продуктів дала змогу членам журі визначити остаточних переможців – команду у складі Людмили Гелетій, Степана Скопівського та Миколи Стахіва. Всі учасники фінальної частини нагороджені грошовими призами від Національного університету «Львівська політехніка».

Але на цьому робота з конкурсантами не закінчується. Tech StartUp School займатиметься подальшим просуванням готових продуктів. Заслугою всіх команд є те, що кожен із застосунків є унікальним, а тому зможе задовільнити не лише потреби вищих навчальних закладів, але й різних галузей бізнесу.

Саме тому Tech StartUp School Львівської політехніки хоче запросити всіх охочих до тестування «Клікерс» – системи, що здатна зробити процес опитування студентів/працівників/респондентів більш зручним, а після невеликої модернізації – забезпечити й інші потреби комунікації на підприємстві будь-якого масштабу.

Звертайтесь на офіційні сторінки Tech StartUp School у соціальних мережах або на електронну скриньку lts@lpnu.ua.

Чекаємо на Вас!