Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Жіноча студентська збірна Львівської політехніки змагається у фіналі ХІII Універсіади України з гандболу

23 червня 2017, 14:49
Кафедра фізичного виховання Львівської політехніки

З 22 до 26 червня 2017 року Львівщина приймає фінальні змагання XIII Універсіади України з гандболу серед жінок. Поєдинки кращих студентських команд відбуваються щодня з 10 до 16 години у залі ігрових видів спорту навчально-спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, вул. Черемшини, 31).

За звання кращої студентської жіночої гандбольної команди змагаються 8 кращих студентських команд України. Так, за підсумком обласних та зональних змагань у фінальну частину потрапили студентські збірні Львівської, Миколаївської, Тернопільської, Одеської, Сумської областей та м. Києва. Львівщину на змаганнях представляють збірні команди Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Вже традиційно в межах заходу відбулось урочисте відкриття змагань, на якому успіхів та перемог учасникам побажали заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, заступник начальника управління фізичної культури і спорту Львівської обласної державної адміністрації Оксана Вацеба, проректор Львівського національного університету імені Івана Франка Мар’ян Лозинський. У відкритті також взяли участь президент Студентської спілки Львівщини Богдан Юхницький, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, головний суддя змагань, суддя національної категорії Юрія Ячнюк та інші. Окрасою церемонії відкриття став феєричний виступ титулованого та відомого на весь світ Театру спорту Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом Аліни Сениці.

У перший день змагань спортсмени Тернопільського національного економічного університету перемогли команду Південноукраїнського національного педагогічного університету (м. Одеса) з рахунком 46:31. Друга гра між Національним університетом кораблебудування імені академіка Макарова (м. Миколаїв) та Сумського державного університету завершилась з рахунком 44:14, а команда Національного університету «Львівська політехніка» поступилася Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка з рахунком 18:46.

XIII Універсіада України з гандболу на Львівщині відбувається в межах заходів, передбачених Календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту на 2017 рік, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.01.2017 № 69. Організатор змагань – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення.
 

Фото – Богдан Гук