Кафедра менеджменту організацій переймає досвід викладачів ІКТА у використанні відеолекцій

8 листопада 2018, 13:19
Кафедра МО Львівської політехніки

На кафедрі менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки нещодавно відбувся методичний семінар, на якому доцент кафедри комп’ютеризованих систем автоматики Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Уляна Дзелендзяк презентувала досвід використання готових відеолекцій у навчальному процесі.

Кафедра менеджменту організацій активно працює над впровадженням сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, і тому досвід колег з ІКТА буде безумовно корисним. Адже кафедра КСА має трирічний досвід у використанні відеолекцій для студентів, які навчаються за програмою «Інтернет речей».

2017/2018 навчальний рік
  Група   Семестр