Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Лінгвістично-освітній центр Львівської політехніки проводить тестування Oxford Online Placement Test

3 жовтня 2018, 15:15
Лінгвістично-освітній центр Львівської політехніки

10 жовтня 2018 року в аудиторії 3 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться чергове тестування Oxford Online Placement Test. Початок о 17:00.

Оксфордський онлайн-тест для визначення рівня володіння англійською мовою (Oxford Online Placement Test) – це машинний тест для онлайн-вимірювання залишкових знань з англійської мови, розроблений фахівцями Університету Оксфорда на основі Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR). Це єдиний адаптивний машинний тест, який дає змогу оцінити розуміння студентами як граматичної частини, так і лінгвістичного наповнення, що робить його найнадійнішим машинним тестуванням на ринку.

Лінгвістично-освітній центр Львівської політехніки практикує тестування претендентів за допомогою цього тесту з 25 квітня 2018 року на підставі угоди, укладеної між Представництвом видавництва «Оксфорд Юніверсіті Прес» в особі голови Г.А. Морріс та ректором Національного університету «Львівська політехніка».

Після успішного проходження тестування його учасник одержує сертифікат.

Для проходження тестування необхідно звернутися до деканату післядипломної освіти в Інституті адміністрування та післядипломної освіти (вул. Митрополита Андрея, 5, каб. 1) для підписання договору та реєстрації на тестування.