Вступ 2019: рейтингові списки
 

Львівська політехніка налагоджує співпрацю з вітчизняними внутрішньо переміщеними навчальними закладами

14 вересня 2018, 12:01
Прес-служба Львівської політехніки

Нещодавно до Національного університету «Львівська політехніка» завітала делегація Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Як відомо, через захоплення частини території Луганської області російськими агресорами цей заклад вищої освіти змушений був залишити своє постійне місце розташування і зараз працює у Сєверодонецьку.

Метою візиту, як розповідає керівник відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки Світана Гладун, є обмін досвідом роботи між університетськими підрозділами щодо сприяння працевлаштуванню та кар’єрної підтримки студентів і випускників навчальних закладів – Центрів кар’єри. Така програма обміну досвідом та консультаційної підтримки стала можливою завдяки гранту організації «Людина в біді» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри».

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля входить до переліку внутрішньо переміщених навчальних закладів, які у непростих умовах прагнуть не тільки зберегти свою само ідентичність, але й розвиватись. Під час зустрічі та перемовин було висловлено низку конкретних пропозицій щодо напрямів співпраці між обома університетами, обміну досвідом у сфері підтримки професійного становлення студентів і випускників, а також стажування викладачів внутрішньо переміщених університетів за програмою обміну досвідом між кар’єрними центрами. Такі думки висловили, зокрема, директор Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» Ніна Гайдук, керівник відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки Світлана Гладун, доцент кафедри соціології та соціальної роботи нашого університету Тетяна Шаповалова та інші.

Побратимів зі Сходу України прийняв проректор Львівської політехніки Роман Корж, який тепло привітав гостей і погодив з ними текст угоди про співпрацю між університетами.

У рамках візиту луганчани відвідали стартап-школу Львівської політехніки, де їх привітав її керівник професор Назар Подольчак. Гості мали нагоду побачили, в яких сучасних комфортних умовах навчаються студенти-політехніки, як впроваджують нові технології й просувають студентські проекти.

Як відзначили представники делегації Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, вагомим результатом їхнього візиту до Львова стало напрацювання плану дій між Центром розвитку кар’єри навчального закладу з Міжнародним центром професійного партнерства «Інтеграція» і відділом працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки. Вони подякували львів’янам за гостинну зустріч, за досягнуту домовленість про консультаційну підтримку та розвиток у подальшому академічної мобільності між університетами.