Вступ 2019: рейтингові списки
 

На Вченій раді говорили про інформатизацію діяльності Університету й нові підходи до організації наставництва

28 листопада 2018, 14:47
Прес-служба Львівської політехніки

Відбулося чергове засідання Вченої ради Львівської політехніки, учасники якого обговорили низку актуальних питань діяльності університету та ухвалили з цього приводу відповідні ухвали.

Йшлося, зокрема, про технічне забезпечення інформатизації діяльності університету. Доповіді з цього питання виголосили голова комісії Вченої ради з проблем інформатизації та комп’ютеризації професор Андрій Пелещишин та проректор з науково-педагогічної роботи професор Дмитро Федасюк.

У прийнятій ухвалі перелічені конкретні завдання, вирішення котрих сприятиме вдосконаленню матеріально-технічного забезпечення інформаційної діяльності, постійному оновленню комп’ютерної техніки, створенню нових навчальних лабораторій даного профілю, встановленню сучасних мультимедійних та аудіовізуальних засобів тощо. Поставлено також завдання модернізувати інформаційну систему обліку матеріальних і нематеріальних ресурсів для аналізу аудиторного фонду та автоматизації розкладу занять. В університеті невдовзі з’явиться нова лабораторія швидкісних обчислювальних ресурсів, обладнана потужними комп’ютерами та відповідним програмним продуктом.

Члени Вченої ради заслухали питання «Про вдосконалення системи наставництва в університеті». Доповідали голова комісії з цих питань професор Василь Козик та проректор з науково-педагогічної роботи Роман Корж. Учасники засідання вважають за доцільне подальше існування у Львівській політехніці апробованої системи наставництва. Проте зобов’язали комісії Вченої ради: з питань студентства та молодіжної політики, з проблем навчання розробити і подати на затвердження зміни у положення про наставника академічної групи та положення про викладача-куратора індивідуального навчального плану тощо.

На засіданні були представлені до вчених звань окремі науково-педагогічні працівники. Ректор університету професор Юрій Бобало вручив почесну грамоту Львівської політехніки учасникам народного театру-студії «Хочу», нагороди та дипломи.