На засіданні гуртка «Адміністративіст» в ІНПП проведено мультимедійні презентації ЦНАПів

15 травня 2018, 14:18
Ірина Крикавська, кафедра АІП Львівської політехніки

11 травня 2017 року під керівництвом асистента кафедри адміністративного та інформаційного права Національного університету «Львівська політехніка» Ірини Крикавської відбулося засідання науково-практичного гуртка «Адміністративіст».

Упродовж семестру студенти вивчали предмет «Правове регулювання надання адміністративних послуг». Для отримання практичного досвіду студентам було запропоновано відвідати один з Центрів надання адміністративних послуг та підготувати мультимедійну презентацію про нього.

Члени гуртка підготували презентації різних ЦНАПів міста Львова. Для підготовки презентації студенти особисто відвідали центри й отримали всю необхідну інформацію про їхню роботу. Володіючи теоретичними знаннями щодо порядку роботи ЦНАПів, освоївши нормативно-правові акти, що регулюють діяльність Центрів, студенти презентували не лише позитивні сторони, але й виявляли недоліки в роботі ЦНАПів та розглядали можливі варіанти їхнього усунення.

Члени гуртка «Адміністративіст» набули практичного досвіду підготовки мультимедійної презентації та виступу з нею, закріпили отримані теоретичні знання про надання адміністративних послуг в Україні, відвідавши ЦНАПи та опрацювавши отриману інформацію.

У засіданні науково-практичного гуртка «Адміністративіст» взяли участь Н. Йосифович, Ю Просович., Д Щербак., М. Демчишак.