Вступ 2019: рейтингові списки
 

Науковці Львівської політехніки готують проект ліквідації зсуву та відновлення дороги на Верховинщині

24 жовтня 2018, 12:44
За матеріалами сайту «Курс»

Нещодавно в районі села Красник на Верховинщині (Івано-Франківська область) стався зсув ґрунту, який відрізав кілька сіл від транспортного сполучення з райцентром.

Цими днями на запрошення заступника голови обласної ради Сергія Басараба та голови Верховинської РДА Олега Лютого на Верховинщину прибули представники Національного університету «Львівська політехніка». Вони мають виготовити проектну документацію на ліквідацію зсуву та відбудову пошкодженої ділянки дороги в селі Красник.

Кандидат технічних наук, старший викладач кафедри автомобільних доріг та мостів Львівської політехніки Любов Салійчук, директор приватного підприємства «БудТестЦентр» та член-кореспондент Академії будівництва України Степан Стечишин побували на місці, оглянули аварійну частину дороги та визначили обсяги робіт.

Також вони здійснили виїзд в село Зелене, щоб оглянути місця для проектування і побудови підвісних мостових пішохідних переходів через Чорний Черемош на ділянці дороги «Ільці – Буркут». Саме тут повінь у 2008 році зруйнувала як мости і переходи, так і частину доріг. Тому сьогодні, визначили експерти, вкрай важливо робити якісне берегоукріплення.