Навчання у Тренінговому центрі ПрАТ «Львівобленерго» для працівників Товариства

9 лютого 2018, 14:50
ПрАТ «Львівобленерго»

ПрАТ «Львівобленерго» дбає, аби працівники Товариства мали змогу підвищувати свій рівень розвитку та професійної кваліфікації.

Наприкінці 2016 року відкрився Тренінговий центр, який розташований за адресою: м. Львів, вул. Мушака, 56. Центр складається з двох навчальних класів, які укомплектовані найнеобхіднішим та найсучаснішим обладнанням.

На базі Тренінгового центру з метою ефективної підготовки кадрового резерву на ключові посади Товариства проводять «Школу Лідера», «Школу Майстра», «Школу Диспетчера», «Школу Маркетингу», навчання кадрового резерву на керівні посади районів електричних мереж.

Слухачами таких шкіл можуть стати працівники, які успішно виконують службові обов’язки, проявляють ініціативу та мають організаторські здібності.

Робота шкіл передбачає досягнення таких цілей:

  • підвищення рівня знань молодих працівників;
  • формування кадрового резерву на вищі посади у Товаристві;
  • розвиток внутрішнього потенціалу працівників.

Навчання відбувається згідно з затвердженою програмою і складається з декількох модулів. Слухачі вивчають нормативні, організаційно-розпорядчі документи; відвідують екскурсії, беруть участь у квестах та тренінгах з метою закріплення лідерських якостей та навичок роботи в команді.

За результатами проведення підсумкового тестування та оцінки рівня професійних знань кращих випускників зараховують до кадрового резерву та призначають на вакантні посади поза конкурсом. А трьом кращим випускникам за результатами іспитів може бути виплачена грошова винагорода.

Можливостей для професійного зростання у Товаристві безліч. Але для цього, перш за все, потрібно мати бажання працювати, навчатися, розвиватися і найголовніше – любити свою професію. Отож, якщо ти молодий, амбітний, прагнеш кар’єрного росту – приєднуйся до професійної та активної команди ПрАТ «Львівобленерго»!