Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Представники Університету стали переможцями конкурсу «Архітектор 2018» і летять до Дубаю

12 березня 2018, 15:26
За матеріалами Сайту міста Львова 032.ua

6 березня 2018 року в Києві благодійний Фонд Бориса Колеснікова оголосив імена тридцяти переможців всеукраїнського освітнього конкурсу «Архітектор 2018», який тривав три місяці й був покликаний підтримати студентів архітектурно-будівельних вишів України, визначити найталановитіших із них і дати можливість кращим молодим фахівцям відвідати Об’єднані Арабські Емірати.

Президент Фонду Борис Колесніков вручив дипломи на поїздку в архітектурний тур до Дубаю переможцям «Архітектора 2018», зокрема й чотирьом представникам Національного університету «Львівська політехніка». Це – Сельма Мамбетова, Данило Плесницький, Христина Телюк і Степан Котик.

– Дуже приємно стати частиною молодої і талановитої команди архітекторів з усієї України і вирушити за новими враженнями, досвідом і натхненням до одного з найбільш стильних і модних міст світу, – розповіла переможниця проекту, студентка Інституту архітектури Львівської політехніки Сельма Мамбетова.

Поїздка переможців конкурсу «Архітектор 2018» до Дубаю відбудеться з 25 по 27 квітня. В Еміратах їх чекає насичена програма. Українські студенти відвідають провідні архітектурно-будівельні бюро міста. Юних фахівців очікує також унікальний архітектурний тур Дубаєм, під час якого вони побачать основні визначні пам’ятки і сучасні розробки одного з найбільш швидкозростаючих міст світу – острів Пальма Джумейра, район Дубай Марина, хмарочоси Бурдж Халіфа і Бурдж Аль Араб, міст Шейха Зайеда, готель Emirates Palace , Міжнародний фінансовий центр, тематичний парк Феррарі та інші. Студенти дізнаються унікальні історії створення відомих у всьому світі проектів, почують від іменитих архітекторів особливості розробок і зведень зразків сучасної архітектури, що з’явилися за останні 20 років на пісках пустелі.