Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Студентський погляд на урбаністичні проблеми: ІАРХ організував черговий міжнародний воркшоп Urban Dencity LAB

25 квітня 2018, 14:25
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

Черговий щорічний міжнародний воркшоп Urban Dencity LAB зібрав майже півсотні не лише українських, а й німецьких і польських студентів-архітекторів. Цей захід – традиційний для кафедри містобудування Інституту архітектури.

Воркшоп Urban Dencity LAB – це групова праця у новому форматі, адже в одній команді працюють студенти зі Львова, Відня, Котбуса та Ниси. Щоб стати учасником цього тижневого заходу, студенти 4–5 курсів мусили вчасно подати відповідні документи (мотиваційний лист, портфоліо і Curriculam vitae) та пройти співбесіду англійською мовою. Приємне цьогорічне нововведення для учасників – це можливість зарахувати проект як курсовий або дипломний для ОКР «бакалавр».

Для роботи студенти отримали дві ділянки, обстежили їх, сформували свої перші враження у вигляді інфографіки, скетчів і фото. Далі була спільна праця у групах, результатом якої стали перші ескізні пропозиції розплановування територій, презентування проектів і спільне обговорювання ідей. Під час воркшопу студенти не лише розв’язували урбаністичні проблеми, а й мали цікаву екскурсію Львовом, зокрема новобудовами нашого міста. У рамках заходу професор Брандебурзького технічного університету (м. Котбус, Німеччина) Маркус Отто прочитав лекцію про відродження колишніх промислових сайтів.

Організатори заходу – Інститут архітектури Львівської політехніки й Інститут містобудування, ландшафтної архітектури та проектування Технічного університету Відня.