Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Студенти кафедри АФМ Університету побували на екскурсії у Львівській обласній раді

5 листопада 2018, 10:16
Кафедра АФМ Львівської політехніки

Підготовка фахівців для роботи в органах влади і місцевого самоврядування, громадських організаціях, здатних забезпечити соціально прийнятний рівень надання адміністративних послуг на засадах відкритості, прозорості, підзвітності, професіоналізму на кафедрі здійснюється не лише в межах аудиторій Львівської політехніки, а й за допомогою проведення екскурсій, консультацій, зустрічей з досвідченими практиками у сфері державної служби.

Студенти ІІ курсу кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» (спеціальність «Публічне управління та адміністрування») 31 жовтня побували на екскурсії у Львівській обласній раді. Гості ознайомилися з організаційною структурою апарату ради, дорадчими органами, функціями та повноваженнями, зі специфікою роботи, структурою та основними проблемами, з якими стикається адміністрація та її апарат, висловили свої думки з питань бюджетної децентралізації, взаємодії органів влади та суспільства.

Олег Паска, український політик, депутат Львівської обласної ради, доцент, викладач кафедри АФМ, організував зустріч із начальником відділу аналізу програм та інвестицій управління економічної політики Львівської обласної ради Іваном Собком.

Студенти під час зустрічі проявили активність та інтерес. Велика кількість запитань від них, їхня зацікавленість підтверджує те, що така співпраця між кафедрою та різними установами є потрібною і важливою для формування зі студентів хороших спеціалістів у своїй справі.

Кафедра АФМ планує продовжувати такі ознайомчі екскурсії для залучення студентів до розв’язання адміністративних питань.