Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

В Університеті за участю представників влади та бізнесу і науковців відбувся Львівський індустріальний день

7 червня 2018, 11:01
Прес-служба Львівської політехніки

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся Львівський індустріальний день. Участь у ньому взяли представники влади, наукового середовища та бізнесу. Діалог проходив у формі двох панельних дискусій. Перша з них торкалася питань, пов’язаних із викликами та перспективами розвитку промисловості Львівщини, друга – можливостей розвитку індустрії 4.0 у Західному регіоні.

Гостей та учасників заходу привітала проректор з наукової роботи Львівської політехніки професор Наталія Чухрай.

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко наголосив:

– Успішною є та країна, в якій розвивається промисловість, ІТ-технології. Нещодавно створений Національний комітет з промислового розвитку приділяє велику увагу цьому напряму. Один із його перших кроків – це підтримка сільгоспвиробників. Напередодні ми відвідали декілька підприємств області й розуміємо, що Львівщина – це той регіон, де зібраний значний науково-технічний потенціал, який дасть змогу області дуже добре розвиватися.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив, що зараз вкрай важливий діалог влади, громади, науки:

– Всі ми разом розбудовуємо нашу країну, яка нині виборює свою незалежність. Львівщина сьогодні перебуває в загальноукраїнському тренді з економічного розвитку. Торік її валовий національний продукт зріс на понад 6%, було відкрито 84 підприємства і нових виробничих потужностей, створено понад 8 тисяч нових робочих місць. Ця динаміка зберігається й нині. Тим часом ми маємо завдання набрати більші оберти у роботі промислових підприємств.

Перед присутніми виступив заступник міністра промисловості Республіки Білорусь Дмитро Корчак, який наголосив на важливості подальшого зміцнення і поглиблення коопераційних зв’язків між Україною та Білоруссю: «Нам приємно, що збільшується імпорт з України продукції машинобудування, ми бачимо серйозний потенціал у львівських підприємствах, з якими ми б могли розвивати спільні проекти».

Учасники Індустріального дня говорили також про реалізацію кластерної політики в побудові економіки регіону у межах ініціативи «Львівський освітньо-промисловий хаб», про перспективи і передумови розвитку промислового комплексу і про ефективність комунікації між владою та бізнесом тощо.
 

Світлини Йосипа Марухняка