Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки

Викладачі ІІМТ у рамках профорієнтаційної роботи зустрілися з учнями 11-х класів шкіл Пустомитівщини

7 грудня 2018, 11:23
Кафедра ЗВДВ Львівської політехніки

Минулого тижня викладацький актив кафедри зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій Національного університету «Львівська політехніка» навідався у школи в Зимній Воді, Лапаївці, Мшані, Суховолі та Пустомитах, де зустрівся з учнями 11-х класів.

Майбутні вступники з інтересом вислухали інформацію про перспективи навчання у Львівській політехніці, зокрема – про нову цікаву спеціальність «Нафтогазова інженерія та технології».

Викладачам Університету вдалося викликати жвавий інтерес і цікаву дискусію. Схоже, наступного літа Політехніка буде мати ще більше цікавих і відкритих до всього нового вступників.