Європейський Інвестиційний Банк надасть грант для реалізації проекту, в якому бере участь Львівська політехніка

За матеріалами сайту МОН
логотип ЄІБ

Європейський Інвестиційний Банк (ЄІБ) надасть грант на 10 мільйонів євро для реалізації проекту «Вища освіта України», у якому наразі беруть участь 7 українських вишів. У цих закладах заплановано підвищити енергоефективність у майже 150 будівлях. Таку грантову Угоду з ЄІБ підписала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 17 грудня 2018 року в межах засідання Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі.

Наразі планують здійснити роботи у таких вишах:

1. Національний технічний університет «Львівська політехніка»;
  2. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка;
  3. Чернігівський національний технологічний університет;
  4. Сумський державний університет;
  5. Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова;
  6. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
  7. Вінницький національний технічний університет.

Сьогодні також триває відбір закладів вищої освіти для ІІ етапу проекту «Вища освіта України». В його межах покращити енергоефективність зможуть ще від 13 до 15 університетів залежно від обсягу робіт.