Вступ 2019: рейтингові списки
 

Для політехніків організовують безкоштовні курси за програмою «Надання домедичної допомоги»

21 березня 2019, 14:22
Кафедра АП Львівської політехніки

На виконання наказу Національного університету «Львівська політехніка» № 124-1-10 від 14.03.2018 р. на базі навчально-наукової лабораторії кафедри цивільної безпеки невдовзі розпочнеться навчання на безкоштовних курсах підвищення кваліфікації для співробітників Університету за професійною програмою «Надання домедичної допомоги».

Курс розраховано на людей без базової медичної освіти, які хочуть попрактикуватись у наданні допомоги у разі кровотеч, зупинки серця, інфаркту, інсульту, епілепсії, удавлення, утоплення, опіків, обмороження, травм та в інших ситуаціях за стандартами домедичної допомоги.

Курси проходитимуть у квітні-травні 2019 року по вівторках і четвергах на ІV парі в аудиторії 230 ІІІ навчального корпусу Львівської політехніки.

Для зарахування на курси необхідно заповнити реєстраційну картку та відіслати електронною поштою на адресу kursy.dmd@gmail.com.

Про перший випуск слухачів курсів можна прочитати у матеріалі «У Львівській політехніці відбувся перший випуск слухачів курсів за програмою «Надання домедичної допомоги».