Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Масштабне навчання студентських лідерів: завершився XIV Молодіжний пленер Національного студентського союзу

3 вересня 2019, 14:23
Центр комунікації Львівської політехніки

60 студентських і молодіжних лідерів з 14 регіонів України завершили тижневе навчання в межах XIV Молодіжного пленеру Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді.

Під наставництвом тренерів та експертів молодь формувала плани суспільно-корисних проєктів, які почнуть реалізовувати у своїх вишах вже у новому 2019/2020 навчальному році, прокачували навички з кризового менеджменту та вдосконалювали власні soft-skills. Особливо цікавими для учасників стали тренінги «Операція «Горох», або Як розсипається команда (як вижити в команді або управляти нею)», «Літня консервація: 1001 спосіб не пересолити ідею», «Як подати себе під правильним соусом» тощо. По-особливому цікавим виявився «Фестиваль Незалежності», який учасники організували для себе й відпочивальників на День Незалежності.

Велику увагу спікери пленеру приділили популяризації здорового способу життя. Для учасників пленеру провели заняття з правильного розподілу фізичного навантаження та презентували рекомендації Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України щодо викладання фізичної культури як предмету.

– Сучасні лідери оцінюють навички креативно мислити й управляти часом, комунікації, нетворкінгу, керування проєктами, командоутворення вище, ніж академічні кваліфікації. Тому щороку перед стартом академічного процесу ми проводимо тижневий вишкіл, де допомагаємо лідерам розвиватись, щоб тримати планку лідерства, – пояснює ідею молодіжного пленеру співголова оргкомітету, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що захід традиційно організовують напередодні початку нового навчального року Національний студентський союз, Колегія студентів і аспірантів Львівської політехніки, Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Молодіжна громадська рада управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Цьогоріч до організації заходу долучився обласний молодіжний центр Полтавської обласної ради, ГО «Унікальні люди» та Одеський національний університет імені І. Мечнікова.