Вступ 2019: рейтингові списки
 

Політехніків запрошують до участі у конкурсі студентських проектів Tech Battle від Львівського ІТ Кластеру

17 січня 2019, 15:19
Львівський ІТ Кластер

Львівський ІТ Кластер вперше проводить змагання серед студентських проектів інноваційних навчальних програм. 14 січня 2019 року стартувала реєстрація проектів на участь у конкурсі Tech Battle: для цього потрібно надати опис та ідею проекту, описати рівень реалізації задуму, розказати про команду, цільову аудиторію продукту та розписати план використання залучених коштів. Максимальна кількість учасників команди – 6 людей.

Прийом проектів триватиме до 10 лютого 2019 року. 15 лютого за результатами заявок буде обрано та оголошено півфіналістів. У півфіналі обрані команди пітчитимуть свої проекти та доводитимуть журі, що саме їхня бізнес-ідея найкраща. Журі обере фіналістів, які 6 березня 2019 року зійдуться в останньому батлі за цінні призи та фінансування власних ідей.

Призовий фонд Tech Battle становить 50 тисяч гривень. Проект, що посяде перше місце, одержить 25 000 гривень, за друге і третє місце призери отримають 15 і 10 тисяч гривень відповідно.

Нагадаємо, в Національному університеті «Львівська політехніка» діє п’ять інноваційних навчальних програм від Львівського ІТ Кластеру:

  • «Інтернет речей / Іnternet оf Тhings»;
  • «Системи штучного інтелекту / Artificial Intelligence»;
  • «Кібербезпека / CyberSecurity»;
  • «Робототехніка / Robotics»;
  • «Business Analysis & Data Science».

Реєстрація