Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Представник ІНЕМ розповів хмельницьким політехнікам про переваги продовження навчання в Університеті

28 січня 2019, 10:45
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

У Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» створено сприятливі умови для отримання дипломів бакалавра та магістра одного з найкращих технічних вишів країни – Львівської політехніки. Після закінчення коледжу випускники можуть продовжити навчання у філії Університету, яка працює в приміщенні навчального закладу.

Про деталі вступу, можливість навчатись у своєму рідному місті, одночасно працюючи, та численні конкурентні переваги розповів цьогорічним випускникам відділення економіки та менеджменту представник Львівської політехніки Володимир Жежуха – кандидат економічних наук, доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Університету, заступник завідувача з інформаційно-організаційного забезпечення.

Оскільки в залі були присутні студенти економічного профілю, Володимир Йосипович детальніше розповів про діяльність та досягнення свого рідного Інституту економіки і менеджменту. Він зазначив, що ІНЕМ має понад 70-річний досвід підготовки економістів та менеджерів, фаховий професорсько-викладацький склад, міжнародну співпрацю і визнання диплому за кордоном. Студенти мають можливість здобути паралельно диплом європейського університету. Випускників Інституту високо цінять на ринку праці. Хмельницьким політехнікам було цікаво почути, що відомі багатьом українцям провідні менеджери країни є випускниками саме цього інституту Львівської політехніки.

Володимир Жежуха висловив надію, що присутні у залі студенти продовжать навчання в Університеті.