Вступ 2019: рейтингові списки
 

У Львові стартує освітній проект для студентів-біотехнологів Інституту хімії та хімічних технологій

13 березня 2019, 11:28
За матеріалами сайту Львівської міської ради

У Львові започатковують освітній проект для студентів кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Національного університету «Львівська політехніка». У межах проекту студенти зможуть пройти навчання в інноваційній лабораторії.

На базі R&D-лабораторії «Компанії Ензим» студенти ознайомляться з новітніми технологіями та розробками нових продуктів у галузі біотехнології. Проект охоплює низку лекційно-практичних занять від технологів та наукових співробітників підприємства.

– Компанія розвиває новий напрямок – біотехнології, і передусім мета нашого проекту – це спроба виростити прогресивних молодих фахівців та залучити талановитих студентів профільних спеціальностей до роботи у нашій компанії, – каже HR-менеджер «Компанії Ензим» Яна Мричко.

Проект триватиме більше місяця. Студенти відвідуватимуть заняття на підприємстві у супроводі мікробіологів та дослідників компанії.

Перша лекція у межах проекту відбудеться 13 березня на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Львівської політехніки.