Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

«Як організовуєте зимові канікули?»: розповідають студенти Львівської політехніки

25 січня 2019, 08:57
Тижневик «Аудиторія»

Антон Григуть, студент четвертого курсу Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій:
«Стараюся максимально розвиватися»

Наразі крім самоосвіти та громадської діяльності займаюсь реалізацією творчих ідей та різними «авантюрними» проектами й трохи підробітком. Читаю доволі багато профільної літератури, шукаю додаткову інформацію на різних інтернет-ресурсах. А громадська робота стосується діяльності напрямів, у яких працює BEST. Усім цим загалом займаюся і у навчальний період. У моїх друзів, які активні у молодіжному секторі, часто так і минають канікули. А щодо «авантюрних» проектів, то вони стосуються організації ярмарків, фестивалів та концертів, а також творення і запису музичних композицій. Під час таких проектів також розширюю кола знайомств і пробую себе у чомусь новому.

Назар Чередарик, студент четвертого курсу Інституту геодезії:
«Починаю готуватися до іспитів»

У мене тепер не зовсім канікули, оскільки цей семестр я вчусь на стипендію, яку видає DAAD, у Вищій школі Нойбранденбурга. Тут більше практики, ніж у нас (говорю лише за геодезію), більше комфорту, студентів менше, але всі зацікавлені в навчанні. Тут нема проблем з опаленням і студенти відпочивали від 24 грудня до 7 січня. Під час канікул приїжджав в Україну, зараз у Гамбурзі набираюся сил. Місто круте, клімат приємний, надворі – +8 і море поряд – мене все влаштовує. На черзі – Франкфурт. Уже починаю готуватися до тутешніх іспитів – матиму екзамен з інженерної геодезії якраз на свій день народження, 31 січня.

Андрій Кулявець, студент другого курсу Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій:
«Гуляю, відпочиваю з друзями, концертую»

Мої цьогорічні зимові канікули відрізняються від попередніх тим, що вся сесія відбулася до Різдва, тому святкувати зміг спокійно, не думаючи про навчання. На канікулах я відпочиваю, гуляю з друзями, дивлюся фільми, а також читаю книжки – люблю фантастичні і пригодницькі. Також я співаю у капелі «Дударик», тому ходжу на репетиції. З різдвяними концертами ми виступаємо у філармонії та в оперному театрі.

Ярина Дякович, студентка першого курсу Інституту економіки і менеджменту:
«Мої канікули – ідеальні»

Можу впевнено сказати, що канікули у мене минають весело. Люблю активний відпочинок. На Новий рік поїхала у Карпати і зустріла його в горах – це було дуже круто, оскільки вперше святкувала без батьків.

На Різдво також була у Карпатах, але вже з батьками. Ми зустріли там сім вертепів: була вражена колоритом їхніх костюмів – такого розмаїття ще не бачила. Коляда у горах – море вражень та емоцій. За декілька днів ми поїхали на лижі, я каталася вперше і дуже раділа, коли мені все вдавалося – це такий адреналін, що важко передати словами.

Водохреща також святкувала в горах. Цікаво спостерігати, як люди занурюються в крижану воду. Цього року я не ризикнула, але до того чотири роки поспіль підтримувала традицію. На кінець січня з друзями плануємо поїздку до Одеси, гадаю, буде не менш цікаво. Мої канікули для мене – ідеальні, адже маю багато спогадів та емоцій.