Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки

З 19 червня розпочинається реєстрація на творчі конкурси для вступу на спеціальності Інституту архітектури на базі ПЗСО

14 червня 2019, 16:29
Приймальна комісія Львівської політехніки

Реєстрація вступників для участі в творчих конкурсах для вступу на спеціальності першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

• 022 «Дизайн»,
  • 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»,
  • 191 «Архітектура та містобудування»

на місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься з 19 червня до 4 липня 2019 року.

Документи приймають в авдиторії 216 Головного корпусу згідно з розкладом роботи Приймальної комісії Університету.

Для участі у творчому конкурсі на місця державного та регіонального замовлення вступники подають:

• заяву в паперовій формі;
  • оригінал та копію документа, що посвідчує особу;
  • кольорову фотокартку розміром 3х4 см;
  • документ про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

Заява для реєстрації на творчі конкурси

Передбачено електронну реєстрацію.

Реєстрація для участі в творчому конкурсі не є фактом подання заяви вступника для вступу на навчання до Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на сторінці «Реєстрація на творчі конкурси для вступу на базі ПЗСО»