Фотодрук на склі: відомий ізраїльський архітектор прочитав лекцію студентам старших курсів ІАРХ

Катерина Гречин, тижневик «Аудиторія»
винахідник технології керамічного фотодруку на склі Моше М. Загай

Інститут архітектури Львівської політехніки тісно співпрацює з різними інституціями світу, які презентують найсучасніші досягнення в архітектурі і дизайні, часто запрошують найкращих лекторів на відкриті лекції.

Днями до студентів ІАРХ завітав відомий ізраїльський архітектор, винахідник технології керамічного фотодруку на склі Моше М. Загай, який прочитав студентам старших курсів лекцію на тему «Фотодрук на склі» в дизайні та архітектурі за технологією ізраїльської компанії Dip-Tech. Співорганізатор цього заходу – Київська міжнародна виставка KyivBuild, керівництво якої зацікавлене у співпраці львівських архітекторів із Лисичанським склозаводом «Пролетарій», який практикує такі технології в Україні.

винахідник технології керамічного фотодруку на склі Моше М. Загай винахідник технології керамічного фотодруку на склі Моше М. Загай