Студенти Технологічного коледжу Львівської політехніки зустрілися з представниками компанії Nestlé

Технологічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Нещодавно в Технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч представників філії ТОВ «Нестле Україна» – «Нестле Бізнес Сервіс в Європі» – зі студентами економічних спеціальностей коледжу.

Метою цієї зустрічі було інформування студентів про діяльність компанії, діючі програми практики та стажування, відкриті вакансії та можливості кар’єрного росту в компанії, що також є доброю мотивацією студентів до навчання.

Міжнародний підрозділ компанії Nestlé, який об’єднаний у структуру сервісного центру, надає стандартизовані послуги підрозділам компанії Nestlé в таких бізнес-процесах, як нарахування заробітної плати, адміністрування даних персоналу та бухгалтерські операції на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи, а також підприємствам Японії, Північної Америки, Бразилії та Колумбії.

Робота у «Нестле Україна» – це вдалий початок кар’єри для студентів та випускників.