Електронне портфоліо вчителя: планування, розробка та наповнення

Автор / тренер курсу:

• Скрипка Ганна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Напрям навчання: "Особистий розвиток, інклюзивна освіта".

Обсяг навчання: 8 годин.

Категорія слухачів курсу: для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Мета полягає у практичній підготовці вчителів закладів загальної середньої освіти з розробки та публікації електронного портфоліо.

Компетентності, що вдосконалюватимуться / набуватимуться в процесі навчання:

• вдосконалення умінь впорядковувати матеріали власного педагогічного досвіду в портфоліо;
  • розвиток здатності до навчання впродовж життя, самоосвіти та самоаналізу.

Структура курсу:

• Тема 1. Поняття електронного портфоліо та його характерні ознаки.
  • Тема 2. Розробка електронного портфоліо вчителя.

Опис результатів навчальної діяльності:

• покращити вміння використовувати різні платформи для розміщення власного електронного портфоліо;
  • створити та наповнити електронне портфоліо.

Документ про завершення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету "Львівська політехніка" на 8 годин.

Форма навчання: дистанційно.

Початок навчання: по факту комплектації групи на підставі замовлень від закладів освіти та (або) за результатами реєстрації на навчання.

Навчання платне: про вартість навчання можна дізнатись тут