НТБ Львівської політехніки – восьма серед найкращих університетських бібліотек України

За матеріалами порталу «Вища освіта»
рейтинг

Опубліковано вебометричний рейтинг бібліотек України у 2016 році. Відповідно до нього кращою серед університетських бібліотек України визнано Науково-технічну бібліотеку Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет».

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» посіла восьму сходинку.

Топ-10 вебометричного рейтингу бібліотек вищих навчальних закладів України виглядає так:

Вебометричний рейтинг бібліотек враховує такі показники:

• зовнішні посилання на сайт установи;
  • тематичний індекс цитування системи Yandex;
  • кількість сторінок сайту, внесених до бази даних пошукових систем Google, Yandex, Bing, Yahoo;
  • кількість викладених на сайті документів у форматах .pdf, .doc, .docx, .ppt, .pptx, внесених до своїх баз даних пошуковими системами Google та Yahoo, а також книжкових форматів .djvu, .epub і .mobi – посилання на них може реєструвати в своїх базах даних тільки пошукова система Bing;
  • кількість публікацій та цитат, знайдених за допомогою пошукової системи Google Scholar.