Соціальне забезпечення – нова спеціальність кафедри соціології та соціальної роботи

Соціальне забезпечення – це діяльність, спрямована на матеріальну підтримку населення в ситуації соціальних ризиків.

Соціальне забезпечення є інструментом політики, що застосовується для регулювання рівня життя населення і передбачає надання послуг та матеріальних ресурсів у різних формах, що фінансуються державою.

Ви отримаєте знання з:

• фінансового забезпечення соціальної допомоги;
  • методів нарахування соціальної допомоги;
  • технології надання соціальної допомоги;
  • теорії і практики соціального забезпечення;
  • правового регулювання соціальної сфери;
  • документаційного супроводу соціальної допомоги;
  • інновацій в системі соціального захисту.

По закінченню першого (бакалаврського) рівня вищої освіти із соціального забезпечення студент може продовжити навчання  на магістерських програмах «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення». Випускники магістратури,  які бажають займатися науковою діяльністю, у подальшому  мають можливість вступити на програми PhD.

Оновлено 3 роки 10 місяців тому