V Міжнародна наукова конференція «Функціональна база наноелектроніки»

Дата проведення: 30 вересня – 5 жовтня 2012 року

Останній день подання матеріалів: 15 серпня 2012 року

Організатори:
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, НАНУ, Міністерство інфраструктури України, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України, Міністерство освіти Російської Федерації, ЗАТ «НПК» Наука», Московський державний інститут електронної техніки (технічний університет), НТТУ «КПІ», Інститут сцинтиляційних матеріалів НАНУ, Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лошкарьова НАНУ, Інститут фізики НАНУ, Інститут радіофізики та електроніки НАНУ.

Тематичні напрямки:.
1. Теорія і фізика наноструктур.
2. Методи формування та дослідження наноструктурних матеріалів, метаматеріали.
3. Прилади та системи на основі наноструктур.
4. Оптоелектронні пристрої на основі наноструктур і нанопроцесів.
5. Перспективи створення наноелектронної елементної бази, біомедичне застосування.
6. Сонячні елементи з квантово-розмірними структурами та їх застосування в сонячній енергетиці.

Умови участі:
Необхідно подати до оргкомітету:
- Заявку;
- Доповідь в одному примірнику, оформлену відповідно до вимог до оформлення доповіді;
- Електронну версію доповіді надіслати на електронну адресу.

Організаційний внесок: 250 грн.

Вимоги до оформлення матеріалів:
Обсяг – 4 повних сторінки формату А4, набраного в текстовому редакторі Microsoft Word. Поля – 30 мм; абзацний відступ 1 см.. Гарнітура: Times New Roman, розмір шрифту 11, інтервал між рядками – одинарний. Анотація англійською мовою (10–15 рядків). Текст рукопису повинен бути структурований і містити всі основні частини, характерні для опису наукового дослідження: вступ (відображає актуальність, формулювання мети і завдань дослідження); сутність (виклад основного матеріалу дослідження з описом ідеї, методу і обґрунтуванням отриманих наукових результатів); висновки ( відображають результати дослідження, їх наукову новизну і практичну значимість, порівняння зі світовими аналогами, перспективи); обов’язково список літератури (до 5 джерел). Формули, символи, змінні, що зустрічаються в тексті, повинні бути набрані як об’єкти Microsoft Equation. Висота формульних кеглів: змінна – 10 пунктів, індекс – 8, над-і підіндекс – 8, основний (індексний) математичний символ – 12 (10). Малюнки і таблиці повинні бути чіткими, компактними. Редактори: СorelDraw, Table Editor, Microsoft Excel. Тексти доповідей друкуються в авторському варіанті без редагування.

Заявка на участь:
Найменування наукового напрямку;
Прізвище, ім’я, по батькові авторів (повністю), вчене звання, вчений ступінь, посада;
Повна назва організації;
Адреса для листування з зазначенням індексу міста, факс, контактний телефон (із зазначенням коду), E-mail.

Адреса оргкомітету: ХНУРЕ, ІМО (кімн. 437), просп. Леніна, 14, м. Харків, 61166

Телефони: (57) 702-13-97