Наука у Львівській політехніці

У 2018 році науковці університету виконують:

• 43 науково-дослідні роботи (НДР), які фінансуються за кошти державного бюджету Міністерства освіти і науки України відповідно до тематичного плану наукових досліджень і розробок,
  • вісім міжнародних наукових проектів, колективних грантів;
  • понад 60 госпдоговорів.

Отримано позитивне рішення щодо фінансування п’яти спільних науково-дослідних проектів за міждержавними угодами.

Основні результати наукової і науково-технічної діяльності за 2017 рік

У 2017 р. науковці університету виконували:

• 42 науково-дослідні роботи (НДР), які фінансуються за кошти державного бюджету Міністерства освіти і науки України відповідно до тематичного плану наукових досліджень і розробок;
  • дві НДР за державним замовленням;
  • НДР за державною цільовою науково-технічною програмою проведення досліджень в Антарктиці;
  • дві НДР за грантами Президента України;
  • дві НДР за грантами ДФФД;
  • 251 госпдоговір, з них чотири – міжнародних;
  • 13 міжнародних наукових проектів, колективних грантів;
  • сім наукових проектів, які фінансує університет (п’ять наукових і науково-технічних проектів, дві НДР для молодих учених).

Наукові дослідження проводяться і в межах індивідуальних планів викладачів (кафедральна тематика). У звітному періоді в університеті виконувалися 209 таких НДР, з них 184 НДР –  зареєстровані в УкрІНТЕІ.

У звітному періоді у Львівській політехніці:

• утворено 12 спеціалізованих вчених рад, з яких дев’ять – для захисту докторських дисертацій та три – для захисту кандидатських дисертацій;
  • захищено (на засіданнях спеціалізованих вчених рад) 17 докторських і 97 кандидатських дисертації.

Загалом функціонує  23 спеціалізовані вчені ради за 55 спеціальностями, із них 18 – на здобуття наукового ступеня доктора наук за 47 спеціальностями.

Результати НДР (які завершуються у 2017 р. та завершення виконання яких планується у наступних періодах), що виконуються за кошти державного бюджету подано у приєднаному файлі.

Оновлено 2 тижн 3 дн тому