Наукова діяльність студентів

Наука починається зі студентів. Кафедра залучає студентів до наукової діяльності ще з ранніх курсів: участь у професійних та студентських конференціях, наукових семінарах та воркшопах. Представляють свої проекти у виставках, організовані Спілкою архітекторів України, Українською Академією архітектури, регіональними, міськими органами влади і приватними фірмами, міжнародними організаціями. Кращі дипломні проекти представляються на щорічному міжнародному огляді-конкурсі дипломних проектів архітектурних шкіл України в різних номінаціях.

Щорічно кращі студенти ІІІ-V курсів мають змогу підвищити свій рівень професійної підготовки в університетах за кордоном: в Австрії (Відень), Німеччині (Мюнхен), разом з іноземними студентами під керівництвом відомих професорів постійно беруть участь у різноманітних воркшопах (наприклад, в Одесі — «Портополіс Одеса», у Львові — «Реконструкція територій навколо ценрального залізничного вокзалу Львова», в Інсбруку (Австрія) — «Багатоквартирний комплекс енергопасивного житла в Інсбруку»).

Наукова діяльність, також, дає можливість отримати студентам додаткові бали до загального рейтингу та продовжити дослідницьку роботу у аспірантурі.

До кого можна звернутися? Відкрити для себе двері науки, Вам допоможуть професори кафедри, кожен з яких має свій науковий напрямок роботи.

Студенти, які вагаються у своїх починаннях можуть звертатися з питаннями до заступника з науки — Моркляник Оксани Ігорівни, а також голови Ради молодих вчених ІАРХ — Коломєйцева Антона Вікторовича.

Долучайтеся: Рада молодих вчених

Оновлено 3 роки 8 місяців тому