Студентське життя кафедри

Студенти-архітектори відзначаються своєю креативністю, творчістю, ідейністю. Наш інститут радо вітає таланти та дає всі можливості, щоб студенти їх відкрили.

Львів — молодіжне та творче місто. Різноманітні арт-кафе, творчі спільноти, кінотеатри, клуби, атмосфера яка вирує навколо, надихає до творчості.

У Львівській політехніці активно працює низка організацій, до яких можуть долучатися і наші студенти, серед них:

• Колегія та профбюро студентів і аспірантів ІАРХ — організація, яка охоплює всі сфери студентського життя та стоїть на сторожі прав студентів. Головою профбюро ІАРХ є Плесницький Данило.
  • BEST (Board of European Students of Technology) — міжнародна організація, яка спрямована на розвиток студентів. Здійснює міжнародні обміни, інженерні змагання та ярмарки кар’єри.
  • YAC (Young Architects Club) — клуб архітекторів Львова. Організовують зустрічі студентів — архітекторів в неформальному середовищі із професіоналами галузі.
  • Молодіжна секція спілки архітекторів України. Президент — Богдан Гой.

Якщо Ви активний і прагнете проявити свої таланти не тільки у навчанні, візьміть участь у таких заходах:

• Весна політехніки — щорічний фестиваль — конкурс талантів;
  • Кінопіксель — фестиваль аматорського короткометражного кіно;
  • Спалах — фестиваль студентської фотографії;
  • Осінь політехніки — щорічний КВК — фестиваль;
  • Конкурс бакалаврських дипломних проектів «ВЕЖА».

Проекти від Інституту координує команда колегії та профбюро ІАРХ.

Студенти — члени профспілки можуть скористатися знижками на відпочинок та оздоровлення на базах політехніки у смт. Славсько (зима) та Коблево (літо). Прийом заявок проводиться за 3 тижні до заїзду. Розклад заїзду та вартість путівки оновлюються.

Студенти-сироти, молоді сім’ї та студенти із малозабезпечених сімей можуть скористатися щорічною одноразовою допомогою.

Перший вихід "на об'єкт" студентів кафедри Містобудування (вересень 2023)
Початок підготовки архітекторів на кафедрі містобудування. Перший курс 2022.
Оновлено 6 місяців 1 тиждень тому