Наукова діяльність кафедри адміністративного та фінансового менеджменту

Наукова діяльність науково-педагогічного персоналу кафедри здійснюється в таких напрямах:

• Підготовка та виконання госпдоговірних робіт;
  • Підготовка аспірантів та здобувачів;
  • Підготовка та видання навчальних посібників, монографій, конспектів лекцій, наукових статей тощо;
  • Участь професорсько-викладацького складу кафедри у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, круглих столах, симпозіумах, семінарів тощо;
  • Стажування професорсько-викладацького складу кафедри на підприємствах, навчальних закладах України та закордоном;
  • Наукове співробітництво із вітчизняними та закордонними навчальними закладами, підприємствами та організаціями;
  • Залучення студентів до наукової роботи тощо.

Науковий керівник науково-дослідних робіт кафедри — д. е. н., професор, завідувач кафедри Подольчак Назар Юрійович
Із 2018 р. науковий напрям кафедри — «Розвиток інноваційних аспектів публічно-приватного партнерства» (ДР: 0118U000345; термін виконання роботи: лютий 2018 року — грудень 2022 року). До 2017 р. науковим напрямком кафедри був «Адміністративна діяльність та управління фінансово-економічною безпекою підприємств» (ДР: 0113U005265; термін виконання роботи: лютий 2013 року — грудень 2017 року).

На кафедрі діє аспірантура.

На кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту активно виконуються госпдоговірні роботи, зокрема:

• Госпдоговір № 656 «Розробка стратегії розвитку персоналу» Замовником проекту — ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод»;
  • Госпдоговір № 657 «Оцінювання ефективності роботи персоналу» Замовник проекту — ФОП Стадник Р. А.;
  • Госпдоговір № 956 «Розробка моделі зниження розриву інтересів між стейкхолдерами» Замовник проекту — ТзОВ «Пам’ять»;
  • Госпдоговір № 957 «Розробка оптимальної стратегії розвитку підприємства» Замовник проекту — ТзОВ «Техніка для бізнесу»;
  • Госпдоговір № 961 «Аналіз тенденцій та перспектив на ринку праці в І кв. 2018 року» Замовник проекту — ПрАТ «Компанія Ензим».

Госпдоговори виконувались під керівництвом д. е. н., проф. Подольчака Н. Ю.

Завідувач кафедри АФМ проф. Подольчак Н. Ю. член редакційних колегій у Віснику Національного університету «Львівська політехніка» «Проблеми економіки і управління».

Проф. Подольчак Н. Ю. бере участь в роботі експертних комісіях МОН України Підкомісії науково-методичної комісії спеціальності 281 (074) Публічне управління та адміністрування, створеної наказом Міністерства освіти і науки України (№ 375 від 06.04.2016 р.; № 1172 від 29.10.2018р.)).

Викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту є переможцями конкурсу «Кращий молодий науковець року» НН ІАПО в різні роки, а саме: к. е. н., доц. Химич Оксана Володимирівна (2017р.), к. е. н., доц. Перхач Оксана Любомирівна (2016р.), к. е. н., доц. Білик Олена Іванівна (2015р.), к. е. н., доц. Карковська Вероніка Ярославівна (2014р.), к. е. н., доц. Яремко Ірина Ігорівна (2013р.).

Доценти кафедри Білик О.І., Карковська В. Я., Химич О. В. є лауреатами Премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради як талановитий молодий учений і спеціаліст за значні досягнення в галузі науки, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.

Науковим доробком науково-педагогічних працівників кафедри є 44 монографії, 2 підручники, 27 навчальних посібники, 210 наукових та 330 тез доповідей на міжнародних та всеукраїнських науково-технічних конференціях.

Оновлено 3 роки 9 місяців тому