Організація міжнародної мобільності закордон

Міжнародна мобільність студентів, аспірантів та працівників закордон регулюється положенням та здійснюється за процедурами та документами, які подані в додатках (приєднані файли).

Важливо! У додатках наведені приклади документів! Готуючи комплект документів, виконавець самостійно оформляє та редагує їх залежно від виду та інших умов академічної мобільності за допомогою комп’ютерного набору.

Важливо! Пропонована форма звіту про закордонне відрядження міститься в Приєднаних файлах даної сторінки. Рекомендований обсяг звіту – 0,5-1 сторінка друкованого тексту. У випадку закордонного стажування звіт подається за формою, що подана за цим посиланням.

Приєднані файлиРозмір
Положення про мобільність357.88 KB
Додаток 1. Порядок організування внутрішньої академічної мобільності103.76 KB
Порядок організування міжнародної академічної мобільності для студентів/аспірантів (кредитна та ступенева мобільність)83.2 KB