День знайомства з Львівською політехнікою — запис вебінару

Аналіз результатів рейтингового оцінювання роботи науково-педагогічних працівників університету

Науково-педагогічні працівники (викладачі) Національного університету «Львівська політехніка» щорічно здійснюють самооцінювання своєї роботи за навчальний рік відповідно до «Тимчасового положення про оцінювання роботи науково-педагогічних працівників кафедри та визначення їхніх рейтингів», затвердженого наказом ректора № 19-10 від 10 лютого 2009 року.

Оцінювання здійснюють шляхом визначення результативності виконаної викладачем навчальної, методичної, наукової й організаційної видів робіт за рік.
На підставі показників результативності роботи викладачів формується їхній кафедральний рейтинг.

Приєднані файлиРозмір
Положення про оцінювання роботи науково-педагогічних працівників кафедри та визначення їхніх рейтингів (*.pdf)430.5 KB
Рекомендований варіант підрахунку рейтингів (*.xls)117 KB