Студентів архітектурних спеціальностей запрошують на Міжнародний фестиваль ARCHIVISION 2020

Організатори заходу
афіша конкурсу ARCHIVISION

Провідний виробник будівельних матеріалів компанія КНАУФ і Національний союз архітекторів України оголошують старт VІІ Міжнародного молодіжного фестивалю архітектури ARCHIVISION 2020.

У рамках фестивалю будуть проходити семінари для практикуючих архітекторів та студентів архітектурних спеціальностей. Але найважнішою подією Фестивалю 2020, як і раніше, залишається Конкурс архітектурних проєктів. Тема цього року – «Енергоефективні та швидкоспоруджувальні будинки житлового та рекреаційного призначення за технологією каркасного будівництва КНАУФ».

Номінації:

• Туристичні будівлі (готель, мотель, СПА, ресторан);
  • Курортні території (готелі, база відпочинку, кемпінг, санаторій);
  • Житлові одно- та багатоквартирні будинки.

Крайній термін реєстрація – 10 листопада 2020 року. Фінал заплановано провести 25 листопада онлайн.

Докладніше – на сайті організаторів