Рада молодих учених при МОН запрошує на третій вебінар із циклу «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики»

Рада молодих учених при МОН
заставка Дослідницька доброчесність: цінності та виклики

Цикл вебінарів «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики» набирає обертів. 24 червня 2020 року на аспірантів, молодих учених та всіх охочих чекає зустріч «Як не загинути в хащах журнальних видань», що стосуватиметься недоброчесності в публікаційній діяльності. Спікер – Сергій Козьменко, д-р ек. наук, співзасновник видавничої компанії «Ділові перспективи». Початок об 11:00.

Вебінар проходитиме у формі інтерв’ю, тому учасників просять готувати цікаві та, можливо, й провокаційні питання. Серед тем, які буде розглянуто, такі:

1. Як обрати науковий журнал для публікації: основні критерії.
  2. Процес рецензування поданих до журналів статей: критерії оцінки рівня статті рецензентами, неформальні речі, на які можуть звертати увагу рецензенти, лайфхаки для молодих учених для забезпечення успішної рецензії статті (окрім високого наукового рівня, звичайно ж).
  3. Ретракція статей: причини та процедура.

Реєстрація триватиме до 23 червня, 16:30.

Вебінар відбувається за підтримки Посольства Нідерландів у рамках проєкту «Культура законності». Інформаційні партнери: Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики, громадська організація «Інноваційний університет».