День знайомства з Львівською політехнікою — запис вебінару

• warning: include(dbconfig.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 32.
  • warning: include(): Failed opening 'dbconfig.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 32.
  • warning: include(eduyearconfig.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 33.
  • warning: include(): Failed opening 'eduyearconfig.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 33.
  • warning: mysql_connect(): Access denied for user 'lp.edu.ua'@'localhost' (using password: NO) in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 45.
  • warning: mysql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 46.
  • warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 701.
  • warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 732.
  • warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 827.
  • warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/lp.edu.ua/public_html/includes/common.inc(1743) : eval()'d code on line 1313.

Розклад для студентів

Інститут   Група   Семестр   Половина семестру