В Інституті хімії та хімічних технологій стартує традиційна благодійна ініціатива до дня Святого Миколая

Інститут хімії та хімічних технологій
листівка благочинна ініціатива до дня Святого Миколая

Незважаючи на карантин і дистанцію, цьогоріч Інститут хімії та хімічних технологій Львівської політехніки знову запрошує студентів, молодих вчених та працівників долучитися до збору іграшок, солодощів та необхідних речей для дитячих будинків до Дня Святого Миколая.

В деканаті Інституту хімії та хімічних технологій (площа Святого Юра, 9/121, ІХ навчальний корпус Львівської політехніки), буде встановлено скриньку, до якої кожен охочий зможе покласти подарунок для маленьких вихованців дитячих будинків.

Добро не має ціни – станьте помічником Святого Миколая і частиною казки для невідомої дитини!